souhrnné informace předpověď počasí v oblastech členění zájezdů dle kategorie / naše tipy informace o CK APC zpět návrat na úvod vpřed formulář pro zaslání katalogu nabídka zvýhodněných zájezdů síť našich prodejců nabídka zájezdů z katalogů dalších CK

San Benedetto d. Tronto - "Palmová riviéra"

Itálie / Marche

Itálie

 San Benedetto del Tronto

San Benedetto d.T. se nachází ve střední Itálii, na rozhraní krajů Marche
a Abruzzo. Město bylo založeno v 9. stol. před Kristem. Charakteristické pro město jsou palmy (více než 8000), které mu dodávají tropický ráz. Proto je San Benedetto del Tronto nazýváno "Palmová riviéra". Pláž v San Benedettu je téměř 5 km dlouhá, písečná, max 50m široká. Podél pláže je nádherná, více jak 4 km dlouhá, promenáda lemovaná stovkami palem a různobarevných oleandrů. Součástí palmové proménády je cyklostezka, na které je možné provozovat jogging, footing nebo kolečkové brusle. Ve středisku jsou antukové tenisové kurty, krytý i otevřený plavecký bazén, atletický a fotbalový stadión, stadión pro kolečkové brusle, hřiště na petanku, několik dětských hřišť, řada restaurací, kaváren a barů.

Pláž: asi 5 km dlouhá, max. 50 m široká a udržovaná. Pokrytá jemným pískem. Velmi vhodná pro děti. Služby: restaurace, kavárny, bary, obchody a supermarkety, pizzerie, půjčovna kol,.. Sport: velmi vhodné pro cykloturistiku, kolečkové brusle, vodní sporty, tenis,..


UPOZORNĚNÍ

   Palmová riviéra se nachází v kraji Marche a tvoří ji letoviska Cupra Maritima, Grottamare a San Benedetto d.T., které je jejím centrem. V dnešní době je zde více jak 8000 palem
    Mnoho českých CK používá toto označení pro letoviska nepatřící do této oblasti. Některé jsou vzdálené až 50 km od Palmové riviéry nebo se jedná o malé vesničky, kde koncentrace palem je teměř nulová, což vede k rozčarování a zklamání klientů z tzv. Palmové riviéry. Takto jsou především označována střediska Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Tortoretto a už i Silvi Marina (50 km).
Pravděpodobně toto pramení ze snahy o zvýšení prestiže a konkurence schopnosti jinak nezajímavých středisek

NA KLAMAVOU REKLAMU


Nová palmová promenáda dokončena 

>>> více foto   


rezidence MICHELANGELO

- jedná se o moderní, zcela nově zrekonstruovanou rezidenci.

Pláž. servis, klimatizace, parking, bazén v ceně!!!


rezidence OLTREMARE

- jedná se o nejluxusnější rezidenci v San Benedettu d. T.

Plážový servis v ceně!!!


rez. AZZURRA, DOLCE VITA

- jedná se o další kvalitní rezidence s bazénem za skvělé ceny

Parkovací místa v ceně.


rezidence MARE

- jedná se o apartmány do 200 m od pláže bez udání jména, ale pouze z uvedených rezidencí v naší nabídce.
Cenově zvýhodněné !!!


více foto
plán města
autokarová doprava
12 let tradice CK APC - pár slov o nás ...